S velikostí prstenu si často nevíme rady a chtěli bychom, aby v ten nádherný okamžik bylo vše perfektní. Tedy nejen aby se zásnubní prsten partnerce líbil, ale aby jí i krásně seděl. Máme pro vás pár tipů jak potajmu zjistit tu správnou velikost prstenu.

Kdyby se Vám to ale přeci jen nepodařilo, nevěšte hlavu. Není problém velikost u většiny prstenů následně upravit. Prstýnky se dají zmenšovat i zvětšovat. Ale vše má své limity! 
A jak tedy zjistit tu správnou velikost prstenu?

  • Pokud Vaše partnerka nosí prsteny pravidelně a střídá je, můžete si v nestřežený okamžik půjčit nějaký z její šperkovnice. Nezáleží na tom, jestli je to jen nějaký laciný kroužek z bižuterie, hlavní je, aby ho nosila na prsteníčku. Protože mezi obvody jednotlivých prstů může být velký rozdíl. Vybraný prsten pak odneste zlatníkovi a on Vám jej změří. A Vaše milá si ničeho ani nevšimne, když celou akci stihnete během doby, kdy bude v práci.

  • Jestli chcete se svým plánem obeznámit její rodinu předem, zkuste se zeptat maminky nebo sestry. Možná budou velikost znát nebo sestry budou mít podobně stavěnou ruku. Jen dejte pozor na upovídané tety! 

  • Má Vaše partnerka jeden oblíbený prsten a nosí ho neustále na ruce? Počíhejte si na chvíli, kdy ho sundá. Třeba při mytí koupelny, když jde spát nebo než odchází na cvičení. V tu chvíli přiskočte s kouskem papíru a obkreslete prstýnek po vnitřním obvodu co nejpečlivěji a co nejtenčí tužkou, jak jen Vám adrenalin v krvi dovolí. A pak se s tímhle obrysem stavte ke zlatníkovi. On si s tím poradí. 

Jak vidíte, možnosti tu jsou a záleží jen na Vás, Vaší kreativitě a tom, jak dobře znáte svou drahou polovičku. Čeho si nevšimne a co už jí přijde podezřelé? Jen Vás prosíme, nesnažte se měřit partnerce prst když spí. Nemusí mít výcvik od Jamese Bonda, aby jí probudilo omotávání provázku kolem prstu a podobné praktiky, které stejně nefungují. Avšak určitě by se vyprávění této veselé  historky stalo tradicí na oslavách výročí Vaší svatby. 

Přejeme pevné nervy! Zásnubní prstýnek v té správné velikosti pak můžete vybrat tady.